HAKKIMIZDA

Dünyanın birçok bölgesine ihracat yapan bir konuma gelene kadar firmamız edindiği prensiplerden büyük yarar gördü. Bu noktada en önem verdiğimiz konulardan biri her daim üretimini yaptığımız alanda profesyonelleşmek ve istikrarı sağlamak idi.Uzmanı olduğumuz alanda yaptığımız üretim her geçen yıl kaltesini katlayarak arttırırken, bizde edindiğimiz tecrübeler ışığında yeni teknolojilerdende destek ve ilham alarak üretim politikamızı şekillendirdik.

Recep Seçkin yönetiminde 1972 yılında Üstün Makina adıyla İstanbul’da küçük bir atölyede başlayan maceramız, 2008 yılına gelindiğinde Dünya’nın büyük bir bölümüne makina ihracatı yapan, istihdam yaratan, ülke ekonomisine katkıda bulunan, 10000 metrekare kapalı alanında üretimini sürdüren güçlü bir firma halini aldı.

Dünya’nın neresinden olursa olsun, aldığımız siparişi müşteri memnuniyeti odaklı üretip, söz verdiğimiz sürede zamanında teslim etmek misyonumuzun en önemli adımı…

Yola çıktığımız ilk günden beri uzun soluklu bu yolculukta müşteri memnuniyeti odaklı üretimimizle firmamıza kazandırdığımız saygınlık ve güvenilirlğin, sektörümüze ve ülkemize yansıtmak vizyonuyla çalışıyoruz.

Makina Sanayii’nin önde gelen markalarından Üstün Teknoloji Makina, sektörde sistemli, etkili ve zamanında ürün teslimi ile, hizmet kalitesini kanıtlamış, güçlü müşteri ilişkileriyle ön plana çıkmayı başarmıştır.

Uzman Kadromuz

Mevcut kalitemizi arttırmak için uzman kadromuz ürünlerimizi geliştirmek üzere her daim çalışmaktadır.

Çivi Makinaları ve Tel Çekme makinaları başta olmak üzere çeşitli makina üretimlerini fabrikasında kesintisiz sürdüren firmamız, zamanında teslim konusunda hassas olma ilkesi ile gerçekleştirdiği kaliteli üretimi, müşteri memnuniyetini üst seviyede korumaktadır.

Yeni Ürünler

Makina Sanayii’nde edindiğimiz güvenilir konuma layık olmak ve ürün çeşitliliğimizi arttırmak adına Ar-Ge bölümümüz çalışmalarını aralıksız sürdürüyor…